Československa
Československá revoluční medaile - Za svobodu
Vyznamenání - Československá revoluční medaile - 1914-1918 Svobodný národe vzhůru na stráž
Cena 1.600 Kč -
Československá revoluční medaile II.
Vyznamenání - Československá revoluční medaile, VM-6
Cena 1.300 Kč -
Pamětní medaile Československého dobrovolce z let 1918 - 1919
Pamětní medaile Československého dobrovolce z let 1918 - 1919, VM.8
Cena 1.500 Kč -
ČSR vojenský odznak - Za zásluhy - miniatura
Vyznamenání - ČSR vojenský odznak - Za zásluhy - miniatura
Cena 500 Kč -
Řád Slovenského národního povstání
Řád Slovenského národního povstání, 29.VIII.1944, Na památku za účast v povstání
Cena 1.000 Kč -
Pamětní medaile druhého národního odboje
Vyznamenání - Pamětní medaile druhého národního odboje, Za věrnost 1939-1945, VM.20
Cena 600 Kč -
Československé vyznamenání práce -Za obětavost v práci
Vyznamenání -Čestný odznak Za obětavost v práci,Ag punc.800/1000
Cena 12.000 Kč -
Československé vyznamenání práce 1947
Československé vyznamenání práce - čestný odznak 1947
Cena 1.500 Kč -
Řád 25. února II. třída
Vyznamenání - Řád 25. února II. třída - Ag - značeno KK - puncovánéo S00 VM-28 - II + stužka s miniaturou
Cena 4.000 Kč -
Vyznamenání- Za zásluhy o výstavbu ČSR
Vyznamenání- Za zásluhy o výstavbu ČSR + stužka + miniatura + originální etue číslo: 3809
Cena 3.000 Kč -
Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu ČSSR
Vyznamenání- Za zásluhy o výstavbu ČSSR + stužka + miniatura
Cena 1.000 Kč -
Vyznamenání - Za vynikající práci ČSSR
Vyznamenání - Za vynikající práci ČSSR, II. vydání, č. 5767, VM-34 + miniatura
Cena 300 Kč -
Za zásluhy o obranu vlasti ČSR
Vyznamenání - Medaile - Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, stříbro punc
Cena 1.000 Kč -
Řád rudého praporu práce ČSSR + miniatura
Vyznamenání - Řád rudého praporu práce ČSSR + miniatura, II. vydání číslo: 11814
Cena 2.700 Kč -
Medaile Za pracovní věrnost ČSSR
Vyznamenání - Medaile - Za pracovní věrnost ČSSR, stříbro punc
Cena 600 Kč -
Čestný odznak Mateřství II. třída
Vyznamenání-Čestný odznak Mateřství II. třída,Ag punc.800/1000
Cena 1.000 Kč -
Slovenské národní povstání ČSSR 1944-1964
Medaile - Slovenské národní povstání ČSSR 1944-1964 + miniatura
Cena 350 Kč -
Pamětní medaile k 20. výročí osvobození ČSSR
Vyznamenání - Pamětní medaile k 20. výročí osvobození ČSSR, Za zásluhy v boji proti fašismu 1945-1965, VM.53 + miniatura
Cena 250 Kč